Erin Kardynal: "Доброго вечора, дорогі друзі ! Сподіваюся, що літо ..."

Erin Kardynal в facebook:

Доброго вечора, дорогі друзі ! Сподіваюся, що літо радує Вас відпустками, подорожами, ясним сонечком, теплими хвилями моря чи океану... Сподіваюся, що всі Ви та Ваші рідні в доброму здоровї, з хорошим настроєм та світлими думками.. Сьогодні, я знову проситиму Вашої допомоги, проситиму для тих, хто поки що може лише мріяти про моря, океани та гори. Проситиму за тих у кого головна мрія прокинутися і мати завтра, за тих, хто в цю хвилину може бачити сонце лише через лікарня ... ні вікна, бо прогулянка бодай по лікарняних коридорах може загрожувати дрібязковою для нас, але смертельною для них нежитю чи елементарною інфекцією, яку не зможуть побороти з нашим рівнем медицини. Об этом сообщает kalush-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

Останні два місяці з острахом заходжу на ФБ і реально, в думках звертаюся до Бога з проханням, щоб сьогодні ніхто з наших підопічних друзів нас не покинув. Запевняю Вас, що вкрай важко втрачати тих, в кого ти віриш до останнього, навіть якщо з ними практично не спілкуєшся. Всі вони зачіпають серце і, коли йдуть, забирають часточку з собою...

Але, нині ми про ЖИТТЯ, які ще можемо врятувати. Тому, будь ласка, переходьте за посиланням, що нижче і допоможіть, нашій Natalia Elagina та нашому Igor Ostapchuk !!! Добро повертається сторицею, навіть якщо Ви того не помічаєте Бог Вам його віддає не матеріальними благами, а чимось набагато більшим !!! ДЯКУЮ !!!

ТОП новости

Вход

Меню пользователя