Чорнобильську зону відкриють для відвідувачів

Державне агентство з управління Зоною відчуження займеться перетворенням Зони відчуження займатиметься роботою з відвідувачами для забезпечення безпеки візитів. Про це під час церемонії передачі конфайнмента Україні заявив голова державного агентства з управління Зоною відчуження Віталій Петрук, повідомляє Укрінформ. Об этом сообщает smola.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 470х200b(2019)
  • 470х200b(2019)
  • 470_200
  • Rekl-2
WordPress Slideshow

«Питання, яким буде опікуватися агентство після указу, це буде робота з відвідувачами. Кількість охочих відвідати Зону відчуження та подивитися, які зміни відбуваються на нашій території, росте з року в рік. Ми вважаємо своїм обов’язком показати, якою є ціна людської помилки, але як природа може самовідновлюватися», – розповів Віталій Петрук.

Він наголосив, що ДАЗВ і надалі забезпечуватиме безпечне перебування у Зоні відчуження, з дотриманням усіх правил радіаційної безпеки.

«Ця територія буде розвиватися. Її – Чорнобильський радіаційно-екологічний заповідник. Де-факто, людська діяльність сягає тут лише 3% території. Решта території, що не входить до заповідника, законодавчою ініціативою, яка вже є у ВР, буде територією спеціального промислового використання, де буде вдосконалюватися інфраструктура поводження з радіоактивними відходами», – повідомив Віталій Петрук.

Нагадаємо, учора Володимир Зеленський у Twitter повідомив, що він підписав указ про «Зелений коридор» для туристів, які бажають відвідати Чорнобильську зону.

Сьогодні я підписав Указ, який стане початком перетворення зони відчуження на одну з точок зростання нової України. Щонайперше ми створимо «Зелений коридор» для туристів та приберемо передумови для корупції.

— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) July 10, 2019Зазначимо, що станом на 11 липня указ не оприлюднений на сайті президента.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/07/11/chornobylsku-zonu-vidkryyut-dlya-vidviduvachiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя