Українцям рекомендують не їхати на Канари: причина

Пожежі на острові Гран-Канарія

Українцям рекомендують утриматися найближчим часом від поїздок на Канарські острови через масштабні пожежі, що охопили ліси Гран-Канарії. Об этом сообщает today-boss.in.ua со ссылкой на СМИ.

Департамент консульської служби МЗС України повідомляє, що потужні лісові пожежі охопили гірську місцевість острова. У регіоні стихійного лиха триває евакуація місцевого населення.

Тому консульство України в Малазі рекомендує українцям наразі не відвідувати гірські та лісові зон Гран-Канарії. Зокрема, йдеться про муніципалітети Артенара, Гальдар та Техеда.

Пожежі на острові Гран-Канарія / фото з Twitter

Окрім того, людям, які перебувають на острові Гран-Канарія, варто бути пильними, обережними та відстежувати повідомлення місцевих служб щодо розвитку ситуації в регіоні.

У разі викикнення надзвичайних ситуацій, українців закликають звертатися до Консульства України в Малазі, до консульського округу якого належать Канарські острови.

Що відомо про пожежу на Канарах?

Зауважимо, пожежі на Гран-Канарії почалися у суботу, 10 серпня. Наразі площа пожежі охоплює понад тисячу гектарів. Пожежникам не вдається приборкати вогонь через велику територію, на яку він поширився.

Масштабна пожежа – на особистому контролі у президента Канарських островів Анхеля Віктора Торреса. Він пообіцяв, що з військової частини в Андалусії рятувальникам направлять підкріплення.

El incendio en Gran Canaria viene a demostrar la precariedad de la isla ante situaciones de emergencia. Cual colonia, carecemos de recursos mínimos, a pesar de lo que generamos. Tejeda cercada por el fuego, arde sobre quemado. O despertamos o nos quedaremos sin nada. Indignante. pic.twitter.com/spgp2cLEKy

— Guillermo Martorell (@GuillermoMarto1) August 12, 2019

Major fires on Gran Canaria, #CanaryIslands on August 11th. Over 1000 people evacuated. pic.twitter.com/Y1o3vlHr94

— nonouzi (@Gerrrty) August 12, 2019


Джерело статті: “http://24tv.ua/ukrayintsyam_rekomenduyut_ne_yihati_na_kanari_prichina_n1191546”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя