Луценко звинуватив СБУ у приховуванні матеріалів по справі Катерини Гандзюк

Хто замовив Катю Гандзюк Об этом сообщает tp044.in.ua со ссылкой на СМИ.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що у Службі безпеки України приховували матеріали допитів, які могли розширити кількість замовників нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Про це він сказав в інтерв’ю "Цензор.нет".

"Ми планували закінчити слідство не пізніше минулої п’ятниці, і вручити Мангеру матеріали для ознайомлення. Але з’явилася нова людина, яка, ймовірно, дасть нові свідчення, що вірогідно розширять число учасників змови", – повідомив він.

На уточнення, коли буде надано свідчення, генпрокурор відповів: "Обіцяли один день, а чекаємо вже тиждень".

Луценко також сказав, що в цій справі є і погана новина.

"Буквально вчора стало зрозуміло, що аналогічні показання, на які ми чекаємо від свідка, вже має СБУ, але у справі вони відсутні. Допит був прихований. Про це я сьогодні отримав рапорт. У показаннях свідка з посиланням на іншу людину йдеться, що покарати Катю прийняли рішення на зустрічі, де, крім Мангера, були й інші люди", – розповів генпрокурор.

Нагадаємо, вирок п’ятьом особам, засудженим до позбавлення волі за вчинення нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, набрав законної сили 5 серпня.

Водночас, батько активістки Віктор Гандзюк подав до Херсонського міського суду заяву про дотримання його прав як потерпілого.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1565865176-lutsenko-zvinuvativ-sbu-u-prihovuvanni-materialiv-po-spravi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя