Жартуни в Раді: Разумков попросив нардепів не задовольняти "фізіологічні потреби" у залі ВР


Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав депутатів не їсти в сесійній залі та не задовольняти "будь-які інші фізіологічні потреби"

Про це повідомляє УНІАН. Об этом сообщает press-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

На засіданні парламенту він звернувся з проханням до народних депутатів: "Зал Верховної Ради — це не їдальня, це не місце для куріння, так само IQOS – я не бачу в залі табличок IQOS – френдлі. Так само я звертаюся до всіх, що в залі ВР не треба задовольняти будь-які інші фізіологічні потреби".

Після останньої фрази сесійна зала вибухнула сміхом, і багато депутатів повернулися в бік робочого місця народного депутата Іллі Киви.

  • У мережі оприлюднили відео з нардепом Кивою, який у дивний спосіб намагався сховати від журналістів під трибуною телефон.
  • Представник ЗМІ Всеволод Філімоненко зняв на відео, з ким спілкувався народний обранець — моделлю, яка підписана у Киви в смартфоні як "Юля конкурс краси Одеса". Після листування з дівчиною, як можна побачити на записі, нардеп від ОПЗЖ став активно смикати штани у районі ширінки.
  • Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива прокоментував відео, на якому він торкається своїх геніталій у залі Верховної Ради

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/zhartuny_v_radi_razumkov_poprosyv_nardepiv_ne_zadovolnyaty_quotfiziologichni_potrebyquot_u_zali_vr”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя